Tylko do wtorku -18% na wszystkie pakiety z kodem RELAKS18 zamów online. Do końca promocji zostało: 02 dni 17 h 01 min 3 sec

W Minucie Osiem dbamy o naszą planetę. Sprawdź co już zrobiliśmy:

  • Nasze torby wytwarzane są z tektury pochodzącej z odpowiedzialnych źródeł. Po odpowiedniej segregacji podlegają recyklingowi i biodegradacji, a ich producent posiada certyfikat FSC.
  • Nasze pudełka i folie zabezpieczające posiłki są przeznaczone do recyklingu. Po ich wykorzystaniu pamiętaj, aby wrzucić je do odpowiedniego pojemnika na śmieci zgodnie z zasadami segregacji – żółtego!
  • Do produkcji naszych posiłków nie używamy barwników i sztucznych konserwantów. Jest nam za to wdzięczna nie tylko Matka Ziemia, ale także Twój organizm.
  • Wspieramy świadome jedzenie oraz ograniczenie marnowania żywności. Odpowiedzialnie planujemy zakupy i wykorzystujemy wszystkie zamówione produkty. Dzięki temu Ty masz pewność, że wszystko jest zawsze świeże, bo składniki do Twoich posiłków zamawiamy na bieżąco.
  • Ograniczamy zużycie plastiku – zrezygnowaliśmy z dokładania do każdego zamówienia wkładów chłodzących. Jeśli wychodzisz z domu i chcesz zabrać swoje lunche ze sobą – zamów naszą torbę termiczną, która zabezpieczy Twoje posiłki na dłuuugie godziny. Torbę dostarczymy do Ciebie z dwoma wkładami chłodzącymi, których możesz używać wielorazowo.
Wypróbuj lunche z dostawą pod drzwi od Minuty Osiem. Z nami #Twójobiadrobisiesam
Minuta Osiem