Tylko do wtorku -18% na wszystkie pakiety z kodem RELAKS18 zamów online. Do końca promocji zostało: 02 dni 18 h 00 min 13 sec

CENNIK DIETA PUDEŁKOWA

Sprawdź cennik Minuta Osiem
Wybierz pakiet i obserwuj jak #obiadrobisiesam

Standard A, Standard B, Wege A, Wege B, Wege Fish,
Sport, Balance, Kid's Box i Senior Box

  • Office (II śniadanie, lunch, przekąska)
  • już od 35,05 zł/dzień
  • Zamów online

Pakiety specjalne - Niski IG i Dairy&Gluten Free

PAKIET KETO dostępny również w 2 wariantach

Promocje

Poznaj nasze aktualne promocje na zawsze zdrowy i pełnowartościowy catering!

Zastanawiasz się, czy zakup lunchów od Minuty Osiem to dobry pomysł? Sprawdź nas! Zamów 2-dniowy zestaw próbny już od 46,60 zł!

Zamów online

Zamów dwa zestawy na ten sam adres i otrzymaj 3 zł rabatu za każdy dzień wspólnej dostawy! Przy zamówieniu trzech zestawów otrzymasz 5 zł rabatu, a przy zamówieniu czterech – aż 7 zł rabatu za dzień! Rabat naliczy się automatycznie w Twoim koszyku.

Zamów online

Im więcej dni cateringu zamawiasz, tym większe zgarniasz rabaty! Zostań na dłużej i zadbaj o swoje zdrowie, czas i pieniądze! Przy zamówieniu cateringu na 20 dni otrzymasz dodatkowy rabat w wysokości 16 zł, a przy zamówieniu cateringu na 40 dni – rabat w wysokości aż 48 zł!

Zamów online

Zbieraj punkty od Minuta Osiem do skarbonki w panelu klienta. Punkty zmniejszają wartość kolejnego zamówienia, jeśli sobie tego życzysz. Każde 100 punktów wymienisz na rabat w wysokości 1zł!

Zamów online

Przekazuj Twój kod polecający znajomym i otrzymaj rabat -15zł, czyli aż 1500 punktów gratis! Wystarczy, że Twój bliski wpisze kod przy pierwszym zamówieniu w Minuta Osiem, otrzymując przy okazji 10% rabatu! Każde zdobyte 1000 punktów to 10 zł na kolejne zamówienie. Kod polecający znajdziesz w zakładce “Ustawienia konta”.

Zamów online

Każda ocena posiłku = 25 punktów do Twojej skarbonki! Codziennie możesz ocenić dostawę oraz swój lunch w skali od 1 do 5 gwiazdek. Pamiętaj, że masz taką możliwość po skończonym dniu, ale nie później niż dwa dni wstecz od daty ocenianego zamówienia.

Zamów online
Minuta Osiem