Szukasz najlepszych cen?
Sprawdź nasze promocje!

Zostań
na dłużej

Zostań na Dłużej

Z nami nie tracisz czasu na gotowanie, planowanie, spisywanie, porównywanie, wybieranie…

Zostań na dłużej i zadbaj o swoje zdrowie, czas i pieniądze!

Już przy zamówieniu cateringu na 20 dni otrzymasz dodatkowy rabat w wysokości 27 zł, a przy zamówieniu cateringu na 40 dnirabat w wysokości aż 94 zł!

Razem
taniej

Razem taniej

Sprawdź naszą ofertę i wybierz zbilansowane oraz pełnowartościowe lunche dla siebie i swojej rodziny. Spraw, że #obiadrobisiesam!

Zamów od dwóch do czterech zestawów na ten sam adres i otrzymaj aż 5 zł rabatu za każdy dzień wspólnej dostawy! Rabat naliczy się automatycznie w Twoim koszyku.

Skarbonka

Sprawdź >

Jak działa skarbonka?

Punkty zgromadzone w skarbonce zmniejszają wartość kolejnego zamówienia, jeśli sobie tego życzysz. Każde 100 punktów wymienisz na rabat w wysokości 1 zł.

Poznaj sposoby zdobywania punktów:

Zaproś przyjaciół

Udostępnij swój indywidualny kod rabatowy dostępny w zakładce „Ustawienia konta”. Jak to działa? Twój znajomy – wpisując kod przy swoim pierwszym zamówieniu otrzyma 5% rabatu, a do Twojej skarbonki wpadnie aż 1000 punktów gratis, czyli 10 zł na kolejne zamówienie. 

Kodu polecenia możesz użyć wielokrotnie – udostępnij go na swoim Facebooku!

Załóż konto

I poznaj wszystkie jego funkcjonalności! Zamawiaj, zapraszaj, zmieniaj, oceniaj. Każdy nowy użytkownik otrzymuje 1000 punktów powitalnych na start!

Oceniaj

Za każdą ocenę do Twojej skarbonki trafia 25 punktów. Codziennie możesz ocenić dostawę oraz swój lunch w skali od 1 do 5 gwiazdek. Pamiętaj, że masz taką możliwość po skończonym dniu, ale nie później niż dwa dni wstecz od daty ocenianego zamówienia.

Minuta Osiem