Promocja na catering dietetyczny

Zostań
na dłużej

Zostań na Dłużej

Z nami nie tracisz czasu na gotowanie, planowanie, spisywanie, porównywanie, wybieranie…

Zostań na dłużej i zadbaj o swoje zdrowie, czas i pieniądze!

Już przy zamówieniu cateringu na 20 dni otrzymasz dodatkowy rabat w wysokości 24 zł, a przy zamówieniu cateringu na 40 dnirabat w wysokości aż 72 zł!

Razem
taniej

Razem taniej

Sprawdź naszą ofertę i wybierz zbilansowane oraz pełnowartościowe lunche dla siebie i swojej rodziny. Spraw, że #obiadrobisiesam!

Zamów dwa zestawy na ten sam adres i otrzymaj 3 zł rabatu za każdy dzień wspólnej dostawy! Przy zamówieniu trzech zestawów otrzymasz 5 zł rabatu, a przy zamówieniu czterech – aż 7 zł rabatu za dzień! Rabat naliczy się automatycznie w Twoim koszyku.

Zestaw
próbny

Zestaw
próbny

Zastanawiasz się, czy zakup lunchów od Minuty Osiem to dobry pomysł?
Sprawdź nas! Zamów 2-dniowy zestaw próbny już od 33,30 zł!

Zbieraj punkty!

Punkty zgromadzone w skarbonce zmniejszają wartość kolejnego zamówienia, jeśli sobie tego życzysz. Każde 100 punktów wymienisz na rabat w wysokości 1zł.

Oceniaj

Za każdą ocenę do Twojej skarbonki trafia 25 punktów. Codziennie możesz ocenić dostawę oraz swój lunch w skali od 1 do 5 gwiazdek. Pamiętaj, że masz taką możliwość po skończonym dniu, ale nie później niż dwa dni wstecz od daty ocenianego zamówienia.

Zaproś przyjaciół

Twój znajomy – wpisując kod przy swoim pierwszym zamówieniu otrzyma 5% rabatu, a do Twojej skarbonki wpadnie aż 1000 punktów gratis, czyli 10zł na kolejne zamówienie. Kod znajdziesz w zakładce “Ustawienia konta”.

Minuta Osiem