Tylko do wtorku -18% na wszystkie pakiety z kodem RELAKS18 zamów online. Do końca promocji zostało: 02 dni 17 h 05 min 8 sec

Kids Box

Pyszne i pełnowartościowe lunche dla najbardziej wymagających klientów. Zawierają niezbędne w okresie dorastania wszelkie składniki odżywcze. Kid’s Box bogaty jest w warzywa i składa się z nieprzetworzonych produktów. Prawidłowo zbilansowana dieta zaspokaja potrzeby energetyczne dzieci i zapewnia im prawidłowy wzrost i rozwój.

Cena za 1 dzień od: 23,30 zł

Występuje w wariantach

Lunch 350 kcal
Lunch 550 kcal
Lunch 750 kcal
Chcesz by u Ciebie także obiad robił się sam?
Zamów nasze zdrowe lunche!
Sprawdź menu każdego z 13 wariantów
i wybierz to, na które masz ochotę.

Gazowane napoje, słodkie przekąski, brak śniadania – tak wygląda dieta przeciętnego dziecka. Mimo najszczerszych chęci rodziców, czasami ciężko jest przekonać dziecko do zdrowych nawyków żywieniowych.

A tymczasem musi ono spożywać ściśle określoną ilość składników odżywczych, niezbędne witaminy i produkty z każdego grupy (białka, tłuszcze, węglowodany) w odpowiednich proporcjach.

Decydując się na catering dietetyczny dla dzieci, oszczędzasz więc czas i masz świadomość, że dietę Twojego dziecka układają specjaliści. Jaki powinien być idealny catering dietetyczny dla dzieci? Na co zwrócić uwagę dokonując wyboru?

  • powinien zapewniać im odpowiednią dla ich wieku, wagi i aktywności kaloryczność.
  • powinien być oparty na żywności nieprzetworzonej.
  • powinien zawierać co najmniej kilka porcji świeżych warzyw i owoców dziennie.

Komponowanie pełnowartościowych posiłków dla dzieci nie jest łatwym zadaniem i zajmuje sporo czasu. Nasi dietetycy opracowują dania stawiając na świeże, zdrowe i nieprzetworzone produkty. Stosujemy ograniczoną ilość tłuszczu. W tym wszystkim nie zapominamy też o doskonałym smaku. W końcu dzieci to nasi najbardziej wymagający klienci!

Jakie są zalety korzystania z cateringu dietetycznego dla dzieci? Poniżej najważniejsze z nich.:

  • Dziecko uczy się dobrych nawyków żywieniowych, które zostaną z nim na lata.
  • Catering dietetyczny dla dzieci zapobiega niedoborom pokarmowym.
  • Catering dietetyczny dla dzieci zapobiega nadwadze i otyłości.
  • Catering dietetyczny dla dzieci zapobiega chorobom, w tym m.in. cukrzycy.
  • Poprawia się samopoczucie dziecka.
  • Poprawia się zdolność koncentracji i zapamiętywania.

Gdy już zdecydujesz się na catering dla dzieci możesz odetchnąć z ulgą, że Twoja pociecha w końcu odżywia się tak, jak należy.
Koniec z zakupami, gotowaniem, sprzątaniem po posiłkach. Koniec z nerwami i zachęcaniem dziecka do jedzenia. Wystarczy pozwolić mu cieszyć się swoim cateringiem i obserwować zmiany. A te przyjdą na pewno!

Minuta Osiem