Wege

Pozwoli wyeliminować z Twojego jadłospisu mięso oraz ryby, które w celu zbilansowania zostały zastąpione nabiałem i białkiem pochodzenia roślinnego. Właściwie skomponowany wegetariański catering, opracowany przez dietetyków i przygotowany przez doświadczonych kucharzy to gwarancja doskonałego smaku i pewność, że odżywiasz się najlepiej jak to możliwe. Dostępne są pakiety Wege A i Wege B, które różnią się od siebie menu.

Cena za 1 dzień od: 22,05 zł

Występuje w wariantach

Office Box 650 kcal
Office Box 1000 kcal
Lunch 350 kcal
Lunch 550 kcal
Lunch 750 kcal
Chcesz by u Ciebie także obiad robił się sam?
Zamów nasze zdrowe lunche!
Sprawdź menu każdego z 12 wariantów
i wybierz to, na które masz ochotę.

 

Z roku na rok świadomość dietetyczna Polaków jest coraz wyższa: chcemy jeść lepiej i żyć dłużej. Jednak, aby tak było, musimy nie tylko eliminować z diety to, co szkodliwe, ale też dbać o właściwą kompozycję jadłospisu i jakość spożywanych produktów.

To niełatwe zadanie. Właśnie dlatego catering wegetariański to świetne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu lub możliwości, aby skrupulatnie komponować swoją codzienną dietę. Z myślą o nich tworzymy nasz wegetariański catering Minuta Osiem.

Pakiet Wege:

  • Nasze posiłki dostarczają wszystkich niezbędnych składników odżywczych, w tym witamin, makroelementów (np. wapń) i mikroelementów (np. żelazo).
  • Każde danie cateringu wegetariańskiego zawiera odpowiednio dobraną porcję roślinnego zamiennika białka.
  • Eliminujemy nie tylko mięso, ale też produkty przetworzone i konserwanty.
  • Nasza dieta bezmięsna opiera się na świeżych owocach, warzywach, produktach pełnoziarnistych, roślinach strączkowych, orzechach i pestkach. Stawiamy też na produkty nabiałowe, kasze oraz zdrowe tłuszcze.
  • zawiera nasiona roślin strączkowych.

Pamiętajmy jednak, że nie wystarczy zrezygnować z mięsa, aby dieta była zdrowa – niezbędna jest jeszcze odpowiednia kompozycja roślinnego menu. W przypadku cateringu wegetariańskiego szczególnie ważny jest rozsądny wybór odpowiednich produktów, tak aby unikać niedoborów i dostarczać organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Jedząc wyłącznie potrawy bezmięsne należy zwracać uwagę, by były wzbogacone w białko, kwasy tłuszczowe czy witaminę D3.

Wegetariański catering dietetyczny – dla kogo?

  • dla osób, które mają na względzie dobro zwierząt i planety,
  • dla każdego, kto chce jeść zdrowo, smacznie i ekologicznie,
  • dla wszystkich, którzy chcą żyć dłużej.
Minuta Osiem