Tylko do wtorku -18% na wszystkie pakiety z kodem RELAKS18 zamów online. Do końca promocji zostało: 02 dni 17 h 05 min 53 sec

Senior Box

Senior Box to program dedykowany osobom starszym, których dieta wymaga szczególnej uwagi. Znajdziesz w nim smaczne
i lekkostrawne lunche, które zadbają o zdrowie Twoje i Twoich najbliższych! Nasze menu nie obciąża organizmu i jest skomponowane zgodnie z zapotrzebowaniem kalorycznym osób starszych. Pozwala im także odpocząć od codziennego gotowania.

Cena za 1 dzień od: 23,30 zł

Występuje w wariantach

Lunch 350 kcal
Lunch 550 kcal
Lunch 750 kcal
Chcesz by u Ciebie także obiad robił się sam?
Zamów nasze zdrowe lunche!
Sprawdź menu każdego z 13 wariantów
i wybierz to, na które masz ochotę.

Pakiet Senior Box:

Mimo, że osoby starsze żywią się zwykle tak samo, jak przeciętny dorosły, ich organizm wymaga nieco innego traktowania. Na szczęście coraz więcej mówi się o diecie osób starszych. By mieć pewność, że nasi bliscy (lub my sami!) odżywiamy się prawidłowo, warto rozważyć skorzystanie z profesjonalnego cateringu dla seniorów.

  • Rolada z indyka z pieczarkami w jasnym sosie z ryżem i surówką,
  • Zraz wołowy z puree i surówką,
  • Pieczony łosoś na duszonym szpinaku.

To tylko niektóre z obiadów, które przygotowujemy w ramach
cateringu dla seniorów.

Catering dietetyczny Minuta Osiem – dla kogo?

Komponując nasze menu uwzględniamy fakt, że osoby starsze mają inne wymagania żywieniowe, niż przeciętna osoba dorosła. Dlatego możesz mieć pewność, że nasze posiłki są właściwie zbilansowane i dostosowane do potrzeb seniorów.

Jeśli masz w rodzinie starszą osobę, która nie ma możliwości by samodzielnie gotować, catering dla seniorów wydaje się najrozsądniejszym rozwiązaniem. Zapewnia starszej osobie wszystko to, czego potrzebuje do zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia. Zdejmuje też z najbliższych ciężar odpowiedzialności za komponowanie diety bliskiej osoby. To wygoda, oszczędność czasu i spokój o zdrowie najbliższych.

Minuta Osiem